katalog tasarımı

Tanıtım Bizim İşimiz

İnsanlar hayatları boyunca birçok ürün satın alıp  kullanarak alışveriş döngüsünün içerisinde yer alır bu sayede ihtiyaçlarını karşılarlar. Ürünleri alırken insanların çoğu içeriklerinden çok ambalaj tasarımı dikkatlerini çeker ve ürünün alınmasında etkili olur.

Ürünlerinizin tanıtımı, fotoğraf çekimleri, afiş tasarımı, katalog tasarımı gibi konularda 2007 yılından beri sizlere hizmet veren firmamız deneyimli kadromuzun yıllardır ürünlerinizin yüzü olmaya devam ediyoruz. Tunsa ajansı olarak yıllardan beri büyük küçük demenden herkse hizmet götürdük. Müşteri kitlemiz arasında Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinden atılım yapmak isteyen KOBİ’lere kadar çok sayıda firma bulunuyor. Bu firmaların istekleri doğrultusunda tasarımlar yaparak tanıtımlarına katkıda bulunduk. Sizin için yaptıklarımız yalnızca broşür tasarımı, kataloglar değil aynı zamanda sanal ortamlarda da size hizmet vermekteyiz. Web tasarımlarından online reklamlara, sosyal medya yönetiminden banner tasarımlarına, içerik yönetim sistemlerinden seo hizmetlerine kadar birçok alanda internet üzerinden de hizmet vermekteyiz.

Sizlerde ürünlerinizin insanlar tarafından tanınmasını istiyorsanız http://www.ajanstunsa.com/ adresine davetlisiniz. Bizlere sitemiz aracılığıyla ulaşabilir Tunsa kalitesinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Ayrıca daha önceki çalışmalarımıza bakarak referanslarımızı görebilir firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s