franke servisi

Teknik Servis Bizim İşimiz

 

Yıllardır İstanbul’un her semtinde hizmet veren Franke teknik servisi zor zamanlarınızda sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Fırınlarınızda, buzdolaplarınızda sorun mu yaşıyorsunuz sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Bizleri arayarak yardım almak istediğiniz ürünü belirtmeniz yeterli. Evlerinize kadar gelerek ürünü yerinde tamir ediyoruz. Üstelik bütün yedek parçalarımız % 100 orijinal olup hepsi bir yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Franke servisi olarak her zaman yanınızdayız. Aklınıza takılan sorularınızı, karşılaştığınız problemlerinizi yedi gün yirmi dört saat boyunca müşteri hizmetlerimizi arayarak yöneltebilir yardım isteyebilirsiniz. İşini uzman olarak yürüten teknik ekibimiz sayesinde artık evlerinizde hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Fırınlardan davlumbazlara, ocaklardan buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden çamaşır makinelerine kadar çok sayıda ürününüzün tamiri sırasında Franke servis olarak yanınızdayız. TSE belgeli yetkili servis olarak ürünlerinizi onarıyor tekrar bir problem çıkartmayacağına dair sizlere bir yıl garanti veriyoruz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız http://www.franketeknikservisi.com/ adresine davetlisiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s