Enerji Otomasyonu

Otomasyon ile Tasarruf Edin

 

Nüfus artışını ya da enerji ihtiyacındaki artışı durdurma şansımız yok.

Ancak, kullanılan enerjiyi kontrol edebilir, verimli kullanabilir ve enerji maliyetlerimizi azaltabiliriz. Enerji otomasyonu çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Tamamıyla yerli yazılımız ile ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunabiliriz. Tek bir sistem üzerinden farklı markaların cihazlarından bilgi alabilir detaylı raporlama yapabilir, Kayıp kaçak takibi yapabilir ve ceza sınırına gelmeden gerekli önlemleri alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak Enerji maliyetlerinizde 0’lara varan tasarruf sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Mekanik Otomasyon çözümlerimiz ile Su sayaçlarınızı (Mbus), Atık Su Cihazlarınızı, Doğalgaz sayaçlarınız tek bir sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz. Rölelerinizi, Enerji Analizörlerinizi ve diğer cihazlarınızı da tek bir sistem üzerinden takibini yapabilirsiniz. Toplu konut projelerinizde enerji izleme ve faturalama yapabiliriz. Sayaç Otomasyonu çözümlerimiz ile tüketim raporları alabilir, muhasebe entegrasyonu yapabilirsiniz.

Enerji Yönetim çözümlerimiz sayesinde tüm cihazlarınızı harita üzerinden takip edebilir, cihazların son ölçüm değerlerini görebilirsiniz. Sistemimiz sayesinde aynı anda birden fazla bilgisayarda ölçüm değerlerini görebilirsiniz. Otomasyon çözümlerimiz ile cihaz olaylarını kontrol ederek herhangi bir arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Uzaktan okuma çözümümüz ile web üzerinden veya cep telefonunuzdan da sisteminizi takip edebilirsiniz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s