Reyting Sonuçları – Dizi Reytingleri – Dizibildirim.com

Son dönemlerde televizyon dünyasında taşlar yerinden oynamaya başlamış durumda. Popüler kanalların bazıları kan kaybederken, bazıları tutan projeleri ve izledikleri yayın politikası ile büyük başarılara imza atmış durumdalar. İyiden iyiye televizyon dizi ve yarışmaların kaderini belirleyen en büyük etken olmayı sürdüren reyting sonuçları, bir çok dizinin sonunu getirmeye yetiyor.

Her gün güncel olarak açıklanan ve dizilerin – kanalların izlenme oranlarını gösteren reyting sonuçlarına göre televizyon kanalları yayın politikalarına çeki düzen vermek durumunda kalırken. TNS Reyting sıralaması‘nda üst sıralarda yer edinemeyen bir çok dizi erken final yapmaya, kanal değiştirmeye hatta isim değişikliğine kadar bir çok sorunla karşılaşmak durumunda kalıyorlar.

Büyük öneme sahip reyting sonuçlarını anlık reyting ve güncel reyting  sonuçlarını her gün düzenli takip edebileceğiniz son dönemin başarılı televizyon haberleri ve dizi günlüğü sitesi Dizibildirim.com adresinden kolayca takip edebilirsiniz. Bu internet sitesinde  AB / TOTAL Reyting sonuçlarına ve 2015 reytinglerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s