uzun dönem araç kiralama

Çözüm Ortakları

İş yerleri için önemli terimlerden bir tanesi de ‘çözüm ortağı’ olarak ifade edilen terim olmaktadır. Bu kelimelerin karşılığı iki tarafın da kazandığı bir yöntemden yararlanmak ve zorlanacağınız bazı faaliyetleri daha kolay bir hale getirmek olarak açıklanabilir. Örneğin operasyonel kiralama olarak bilinen seçenekte firmanızın ihtiyaç duyduğu araçları sağlayan, finansmanı ve yönetimi ilke ilgilenen firma çözüm ortağı olarak adlandırılabilir.

Bu şekilde araçlar için ayırmanız gereken kaynağı daha verimli şekilde kullanabileceğiniz alanlara kaydırabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama olarak da değerlendirebileceğiniz bu yöntem maliyetin yanı sıra araçların bakımı için ekstra çaba göstermenizin gerekmemesi gibi avantajlar da sağlayacaktır. Çünkü filo oto kiralama hizmetini aldığınızda servis ve bakım hizmetlerini de almış olacaksınız.

Filo kiralama kampanya seçenekleri ise hem araç maliyetlerinizi azaltmanızı hem de daha modern ve verimli araçlar kullanmanızı sağlayabilir. Sonuç olarak filo kiralama alternatifinin incelemeniz gereken bir seçenek olduğunu söylemek mümkün.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s