Nova teatox

Çay hemen hemen her Türk insanının sevdiği içeceklerden birisidir. Peki bu sevdiğimiz içeceği daha sağlıklı olarak nasıl tüketebiliriz ? Sizlere 1 kaç tavsiye vermek istiyorum.

Öncelikle çayın tadının güzel olması için, 10 dakika dinlenmesini tavsiye ediyorum. Çay çökünce daha lezzetli bir tada sahip olacaktır.

Bitki çayları adı altında tüketilen bitkilerden yapılan yararlı çaylar ise, genel olarak zayıflamak için tüketiliyor. Ekseriyette bayanların kullandığı bu zayıflama çayı, çayları, son zamanlarda bayanlar tarafından ilgi ve alakayla karşılanıyor.

İlgi ve alakanın nedeni ise, hap ve yahut da kapsül kullanımı olmadan doğal ve bitkisel yöntemlerle zayıflama işleminin gerçekleşiyor olması. Bir detoks çayı olan nova teatox‘da bayanlara zayıflama konusunda yardımcı oluyor. Bu çay çeşidinden satın alanlar, pakette bulunan 2 çay türünü ( gündüz kullanım ve gece kullanım ) kullanarak zayıflamaya başlıyorlar. Zayıflama hakkında merak ettiğiniz diğer konuları da bu iş üzerinde ilmi çalışmalar yapmış kişilere sormanızda fayda var.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s