Ankara Reklam Ajansı

Ankara Reklam Ajansı Projesi

Ankara’da bulunan ve sektörü genel olarak ele alırsak “Ankara Reklam Ajansı” olarak hizmet veren web siteleri bulunmaktadır. Bu web sitelerinden birisi olan on1 Medya, içerisinde bulundurduğu tecrübeli çalışanları ile diğer firmalara nazaran daha iyi bir durumda gözükmektedir.

Kanallarda ve radyolarda çalışan uzman ekipte, seslendirme gibi çeşitli reklam işleri yapılmaktadır. Ankara’da “Ankara Radyo Reklam Ajansı” olarak geçen bu sektördeki çalışanların demo seslerini de web sitesinden dinleyebilir ve seslendirme işlerinizi bu firmaya yaptırabilirsiniz.

Firmanın kendi web sitesinde yazdığı üzere on1 Medya; ulusal radyolarda görev almış radyocular, reklam ve dublaj okumaları yapan ses sanatçıları ve de ses teknisyenlerinin buluştuğu ilk şirketmiş. Şirketin radyo kurulumu gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

Sosyal medyanın gücüyle reklamın gücü birleştiği zaman ortaya güzel ve karlı işlerin çıktığını göz önüne alırsak, sosyal medya gücünü güzel bir şekilde kullanmak işimize yarayacaktır. Ankara’da bu sektör de “Ankara Sosyal Medya Ajansı” olarak geçmekte ve faaliyetlerini bu konu üzerinde açığa çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s