paykasa satış

İnternet Üzerinde Yapılan Alışverişler Güvenli Mi?

Teknolojinin, en önemlisi de internetin günlük hayatımızda yoğun bir yer kaplamasının sonucunda, internet üzerinde alışveriş sistemleri de hayatımızda iyi bir yer edinmiştir.

Peki, internette alışveriş yaparken hangi ödeme yöntemlerini seçelim? Ödeme yaparken kişisel bilgilerimiz birileriyle paylaşılıyor mu? Bunları bu yazıda inceleyeceğiz.

Siz değerli okuyuculara bir tavsiye olarak ön ödemeli kartları tavsiye edeceğim. Bu kartların en meşhurlarından birisi ise paykasa‘dır.

Paykasa Kart ile kişisel bilgilerinizi, kartı satın aldığınız web sitesi ile dahi paylaşmadan kartı satın alabilirsiniz. Web sitesinde “paykasa satın alma” ve “paykasa satış” işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kartı satın aldıktan sonra ekseriyette geçerli olan alan olarak oyun sitelerinde ödeme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu kart sadece oyun siteleri ile sınırlı değildir. Ödeme yapmak istediğiniz web sitesinin, ödeme kısmında “Paykasa” bulunuyor ise o siteden de alışveriş işlemlerinizi Paykasa ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s